Acı Çehre Otu

Acı Çehre Otu her ne kadar yurt dışında yetiştiği vurgulanmış olsa da aslında bizim ülkemizde de özellikle de Karadeniz bölgemizde Acı Çehre yetişmektedir. Mümkün olduğunca sıcak alanlarda yetişmesinden dolayı alayım kendi evimin bahçesinde yetiştireyim diye bir şey söz konusu olamaz. Araştırmalara göre metabolizmayı çok hızlı çalıştırdığı için hızlı bir şekilde de kilo verdirici özelliklerinin olduğu söylenmektedir. Böylece bu verilere dayanılarak gündeme gelen bitkimiz daha da etkili olsun diye içerisine 75 adet farklı bitki tohumu daha eklenmiştir.

Alternatif tıp aracılığı ile dünyaca uzman kişilerin keşfedilmesi ile meydana getirilen bitkimiz, düzenli ve dikkatli kullanım beklemektedir. Formda kalmak isteyenlerin ve fazla kilolarından şikâyet eden kişilerin ilk olarak başvurdukları takviye edici bir ürün grubunda yer almaktadır. Satış rekorları kıran Acı Çehre Otu tıpkı çay demler gibi demlenerek tüketim sağlamaktadır. Bundan dolayı evinizde ve işyerinizde hatta misafirlikte bile kolayca tüketilebilir.

Sadece kilo verdirmekle kalmayarak ayrıca kabızlık problemlerini giderdiği, cildi sıkılaştırdığı, kolesterolü dengelediği ve selülitleri yok ettiği de bilinmektedir. Sizde kendiniz için faydasının olabileceğini düşünüyorsanız bu ürünü kullanarak güne daha sağlıklı başlayabilirsiniz. Çay olarak tüketilmesi tok karnına ve sabah akşam sadece birer bardakla sınırlıdır. Tohumu ise günde 3 kere tok karnına ve birer kere çiğnenerek içilmelidir. Tatbikîde gün boyunca bolca sıvı tüketmeyi de asla ihmal etmemelisiniz.

Acı çehre tohumu zararlımı veya öldürüyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir