Acı çehre Tohumu Öldürür mü?

Acı çehre Tohumu Öldürür mü? Baktığımız zaman çok nadir bulunan ve sadece el değmemiş alanlarda kendi başına yetişen bu bitki, yılda sadece 2 sefer tohum vermektedir. Yerinin kuru olması ve yetiştirilmesinin zor olması ile birlikte kıymetli olduğunu söyleyebilmekteyiz. Araştırılarak çok fazla faydasının olduğunu gördüğümüz Acı Çehre özellikle kilo verdirme gibi yeteneklerinin olduğunu bilmekteyiz. Bir takım sebeplerden dolayı kilo alanların ve daha sonrasında da bu kilolardan kurulamayanların bir numaralı ürünü olmaktadır.

zehrili acı çehre tohumu

Metabolizmamızı hızlı bir şekilde çalıştırarak sindirim sistemini uyarması ile birlikte yağ yakma işlemine başladığı için ürünü mümkün olduğunca dikkatli kullanmak gerekir. Günlük olarak sabah, öğlen ve akşam olmak üzere yemeklerden sonra tüketeceğiniz tohumu ılık suyun içerisine atarak çiğnedikten sonra yutmanız önerilmektedir. Dolayısıyla belirtilen oranda değil de daha fazlasını tüketirseniz eğer karın ağrıları gibi şikâyetlerle karşılaşabilirsiniz.

Bundan dolayı satın alarak kullanmaya başlayacağınız tohum için mutlaka bilinçli olmalı ve kullanım talimatına uymalısınız. Sorulan sorular arasında yer alan Acı Çehre Tohumu Öldürür mü? Sorusunun en güzel cevabı ise fazla kullanıldığı takdirde beklenmeyen farklı sağlık sorunları meydana çıkabilir ve sonu iyi olmayabilir diyebiliriz. Bir bakıma müshil görevini üstlendiği için fazlasından kaçınmak gereklidir. Acı çehre tohumunu ağır hastalığı bulunan ve küçük çocukların kesinlikle doktorlarına danışmadan kullanmaları sakıncalı bulunmaktadır. Fakat diyet ve spor programlarınızın yanında destekleyici ürün olarak tüketmeniz gayet normal olmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir